رد کردن لینک ها

کسب و کار ایترنتی

“موفقیت در نتیجه کمال، کار سخت، یادگیری از شکست، وفاداری و پایداری است”

کالین پاول

بگذارید یکی از نقل قول های مورد علاقه تو را با شما در میان بگذارد، همانطور که در نقل قول بیان شده است، سه عامل کلیدی برای موفقیت عظیمی در زندگی شما وجود دارد:

آمادگی را فراموش نکن

هرگز فکر نمیکنم از دست دادن. برندگان هرگز ترک نمی کنند و هرگز برنده نمی شوند. تمام لغات منفی را از فرهنگ لغت روان خود بیرون بیاورید و با راهکارهایی که بیشترین اعتقاد و صبر را دارند، تمرکز کنید. نبرد هرگز از دست نرفته است تا چشم انداز خود را رها کنید.

اما اگر واقعا از لحاظ جسمی، ذهنی و بیشتر از همه احساسی احساس خستگی می کنید؟ در اینجا برخی از منابع انگیزه ای برای کمک به شما در رسیدن به اوج موفقیت است.

این عنصر عنوان مایع مبهم است

کار سخت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

یادگیری از شکست

افراد موفق، شکست را به عنوان شکست نمی بینند. آنها آنها را به عنوان درس های مهم یادگیری می بینند. درس هایی که می توانند بینش ها را برای جلوگیری از این اشتباهات دوباره انجام دهند. با اتخاذ این اندیشه از تبدیل هر شکست به یک درس یا فرصت یادگیری، هرگز نمیتوانید شکست بخورید تا زمانی که خود را ترک نکنید.

شما باید قادر به یافتن چندین حقایق ضروری درباره انگیزه در پاراگراف های زیر باشید. اگر حداقل یک واقعیت وجود دارد که قبل از آن نمی دانستید، تصور کنید تفاوت آن ممکن است. این خیلی دشوار است که وقتی همه چیز به نظر می رسد نتواند برود، آیا اینطور نیست؟ آیا زمان در زندگی شما وجود دارد زمانی که شما واقعا می خواهید آن را “ترک” نامید، زیرا شما فقط نمی توانید نتایج خوبی از تمام کارهای سخت که شما انجام داده اید را ببینید?

این عنصر عنوان مایع مبهم است

سیستم پاداش

فقط پس از تکمیل یک تعهد مشخص، چیزی خوشایند است. بهترین زمان برای یادگیری در مورد انگیزه قبل از اینکه شما در ضخامت چیزها باشید. خوانندگان باهوش خواندن را برای دستیابی به یک تجربه انگیزشی ارزشمند در حالی که هنوز آزاد هستند ادامه خواهند داد.

نیروی قدرتمند بشریت

اگر می خواهید موفق شوید، با افرادی که از همه شما حمایت می کنند و از شما تشویق می کنند، اطمینان پیدا کنید. با افرادی که همان اعتقادات و آرزوهای خود را دارند، باشید. هوشی مثبت بواسطه این تلفیق انرژی جمعی از افراد “مثل ذهن” ایجاد می شود. برعکس، داشتن افرادی که مخالف روش های تفکر شما هستند ممکن است انگیزه ای منفی اما بسیار قدرتمند ایجاد کند.

نوشتن دیدگاه